O spoločnosti GP Batteries

Spoločnosť GP Batteries International Limited sa už viac ako 50 rokov zaoberá výrobou batérií a výrobkov súvisiacich s batériami a radí sa medzi TOP5 spoločností tohto segmentu. Výrobné závody spoločnosti sa nachádzajú v Číne, Vietname a Malajzii a sú podporované obchodnými kanceláriami naprieč Áziou, Európu a Severnou Amerikou. V roku 1993 bola zahájená úzka obchodná spolupráca spoločnosti GP Batteries a EMOS na dodávkach produktov GP Batteries pre český a slovenský trh a táto spolupráca trvá úspešne do dnes.

Spoločnosť GP Batteries produkuje najviac spotrebných batérií z celej východnej Ázie, vlastní najmodernejšiu plne automatizovanú linku na výrobu alkalických batérií a najväčšiu linku na nabíjacie batérie v Číne. Okrem batérií a powerbaniek sa špecializuje aj na ďalšiu neodmysliteľnú súčasť outdoorového vybavenia - ručné svietidlá a čelovky. Tie svojim špičkovým svetelným výkonom, výnimočnými funkciami a kvaliou použitých materiálov uspokoja nadšených športovcov a profesionálov.

GP Batteries zásobuje celý svet všemožnými druhmi batérií vrátane tých najmenších - gombíkových a špeciálnych. Hlavne oni simbolizujú to pravé umenie výroby, pretože vo svojom drobnom obale ukrývajú obrovskú dávku energie. S postupnou modernizáciou domácností, kde "smart" nie sú len mobilné telefóny, ich spotreba neustále rastie.

Pri výbere elektroniky sa vyplatí venovať pozornosť predovšetkým dobrému menu značky. Powerbanky GP patria k najspoľahlivejším na svete vďaka špičkovej kvalite súčiastok, precíznemu spracovaniu a nadštandardnému množstvu bezpečnostných prvkov. Oproti ostatným výrobcom vám naviac garantujú 100% kapacity - máte tak záruku, že líthiové batérie majú presne takú kapacitu ako sľubujú.


Sortiment spoločnosti GP Batteries:
Jednorázové batérie | Gombíkové batérie | Nabíjacie batérie | Nabíjačky | Svietidlá | Čelovky