Udržateľnosť a ekológia

Šetrite prírodu s GP

Šetrite prírodu s GP

Ľudstvo zaťažuje svoju planétu čoraz viac. V GP cítime zodpovednosť za vývoj udržateľnejších zdrojov energie. Vytvárame víziu zelenšieho zajtrajška, robíme to cielene a dlhodobo.

Recyklujeme

Znižovanie množstva škodlivého odpadu z našej výroby je jednou z hlavných priorít GP zameraných na životné prostredie. Pracujeme na dosiahnutí nulového množstva odpadu v našich výrobných zariadeniach. Dlhodobo meriame a testujeme možnosti recyklácie odpadového materiálu z našej produkcie na novú energiu.
Viac

Vyvíjame zelenšie batérie

Neustále hľadáme možnosti, ako zvýšiť podiel recyklovaných materiálov v našich batériových výrobkoch. Sme prvou spoločnosťou na výrobu batérií v Číne, ktorá získala dobrovoľný certifikát UL Environmental Claim Validation (ECV) pre náš recyklovaný obsah (UL ECVP 2809). Veľa našich modelov dobíjacích batérií obsahuje aspoň 10% recyklovaného materiálu.
Viac

Balenie šetrné k prírode

Okrem samotných produktov hľadáme v GP spôsoby, ako zvýšiť využitie recyklovaných materiálov v našich obaloch. Napríklad naša nová rada dobíjacích batérií a nabíjačiek ReCyko je balená do papierových obalov neobsahujúcich žiadne plasty.
Viac

Bezpečnosť predovšetkým

Ako jedna z popredných svetových značiek batérií sa spoločnosť GP zaviazala ponúkať iba produkty, ktoré spĺňajú najvyššie medzinárodné bezpečnostné štandardy. Dodržiavame prísne bezpečnostné požiadavky a naše centra pre zabezpečenie kvality a laboratóriá sú medzinárodnými orgánmi kladne hodnotené. Náš dôraz na bezpečnosť pri GP produktoch nekončí. Zaviedli sme napríklad detské ochranné obaly na gombíkové batérie, aby sme deťom zabránili v ich náhodnom požití.
Viac

Chcete sa dozvedieť viac?